Strupčice si vylepšily skóre

Fotbalistům Strupčic se na Apollo cupu v Souši na umělé trávě daří. Další vysoké vítězství vybojovali v derby proti SKP Kadaň.


Souš - V úvodu mohli zahrozit hráči Kadaně, ale přímý kop z dvaceti metrů promarnili, stejně jako rohový kop o chvíli později. Potrestal je J. Vrba, který na půlce získal míč, probil se přes dva hráče a po zemi prostřelil Oswalda. V dalších minutách mělo být vyrovnáno. Dva pokusy Strádala, ani hlavička Robuského to však nesvedly. Strupčice zvýšily z penalty Hudákem.

Zápas se prakticky rozhodl ve 27. minutě, kdy Kadaň udělala hrubku ve svém vápně. Míč se dostal k Luftovi a ten bez potíží zvýšil na 3:0. Rozhozený tým SKP nechal Strupčice do konce poločasu skórovat ještě dvakrát. Čtvrtý gól platit neměl, jenže rozhodčí neviděl ruku jednoho z útočníků. Nejhezčí akci pak předvedl Lomoz, který po pravé straně utekl a krásně naservíroval Hudákovi na pátou branku.

Kadaňský brankář Oswald jen do poločasu šestkrát pomohl své obraně, když vybíhal daleko do pole uklízet nebezpečné pasy soupeře. Vysoké skóre zpomalilo tempo hry a tak Kadaň v 53. minutě snížila z kopačky Hovořáka. Pak Strádal v jasné pozici mířil jen do brankáře. Hned na to na druhé straně dopadnul stejně Luft. Tomu potom zkazil radost střídající brankář Rajdl perfektním zákrokem. Ve vlažném tempu měl kadaňský Fesl dvě možnosti, jenže se patřičně do míče neopřel a brankář si s nimi poradil. Stav se měnil až v 82. minutě. J. Vrba uvolnil Hromase a ten zvýšil na 6:1. Strádal pak korigoval v 85. minutě na 6:2 přesnou hlavičkou.

“První půle nám vyšla velmi dobře, soupeře jsme v obraně hodně rozebírali. Ve druhé půli už motivace nevydržela, ale výsledek je hezký,” řekl po utkání strupčický kouč Jaroslav Vaňous.

Manažer SKP Kadaň Jaroslav Slabyhoud dodal: “Měli jsme potíže se sestavením obrany a bylo to znát. Další chybou bylo, že některé šance jsme nezužitkovali.”

SK Strupčice - SKP Kadaň 6:2 (5:0)

Branky: Hudák 3, J. Vrba, Luft, Hromas - Hovořák, Strádal. Rozhodčí Šmok

Strupčice: Jirásek (V. Vaňous) - Veselý, L.Vrba, Kurkin, Glas, Hromas, Luft, J. Vaňous, J. Vrba, Hudák, Lomoz, Glas, Kučera, Pěnkava.
Kadaň: Oswald (Rajdl) - Hovořák, Křivda, Patík, Hájek, Heiland, Pardubský, Černý, Robuský, Krämer, Hudák, Strádal, Fesl.

Zatím bez komentáře. Buďte první.

Zanechte komentář

Abyste mohl komentovat, musíte se přihlásit.