Chomutovské týmy pokračují v přípravě

Chomutovsko - Údlicím v předchozím ročníku už po čtvrté unikl postup z okresního přeboru. V rámci přípravy na svém hřišti přivítaly Baník Březeneckou, tým který se velkými potížemi zachránil v 1. B třídě, přesto byli mírnými papírovými favority zápasu, což ukázali hned v úvodu zápasu, kdy po akcích Bertholda a Hříbala dvakrát zaúřadoval domácí gólman.

Naopak hned první útok Údlic skončil v 10. minutě brankou, ale z ofsajdové pozice. V 17. minutě Baník neuhlídal Burgeta, který nadvakrát překonal Novotného. Baník boj nevzdával a na šance jednoznačně vedl, přesto domácí začali v útoku dost zlobit. Novotný podržel svůj tým, když chytil nařízenou penaltu, následně ale musel střídat a v brance ho nahradil mladý Krátoška.

V druhém poločase se blýskl vychytáním Hakla, přesto ještě dvakrát inkasoval, a to hlavně po chybách vlastní obrany. Překonat ho dokázali Hoferek a Bejbl. Převahu domácích Baník eliminoval až v konci zápasu, kdy na kosmetických 4:1 upravil Črep. Pro Baník tento výsledek může být varováním, hlavně v defenzivní činnosti, když dalším brankám zabránili jen dobré výkony gólmanů.

Údlice - Baník Březenecká 4:1 (1:0)

Údlice: Hrachovina - Burget (1), Kotrba, Ichman, Khan, Zolle, Sedlák, Tomášek, Bejbl (1), Hlubiňák, Hakl, Šaldovský, Kováč (1), Brůha, P. Hoferek (1).
Březenecká: Novotný (Krátoška) - Skokan, Šíma, Vaněk, Črep (1), Hříbal, Recman, Berthold, Tichý, Kadeřábek.

Svůj přípravný zápase sehrály i zástupci 1.B třídy Černovice, které na domácím hřišti přivítaly silného soupeře z 1.A třídy AFK LoKo Chomutov B.
LoKo vstoupila do zápasu famózně, když Milo a Tichý dokázali brzy překonat domácího brankáře Voláka. Následovalo optické vyrovnání hry až do 38. minuty, když se podruhé prosadil nejhezčí akcí zápasu mladý Milo, který se po pravé straně probil do vápna a míč poslal k zdaní tyči. Hrozivý náskok hostí se ještě v první půli podařilo chytrým lobem snížit Holkovi.

Ve druhé půli začaly Černovice brankou Dufka, který z 35 metrů lišácky vymetl pavučinu střídajícího Plochého. Chuť na vyrovnání tedy vzrostla a následnou přetahovanou nakonec ukončil až v závěru zápasu mladý Weber, který upravil na konečných 2:4.

Černovice sehrály dosud pět zápasů. “Určitě bych rád ještě někoho přivítal, protože dost hráčů dělá na směny a to je samozřejmě problém. Kádr se nám prakticky nezměnil až na tři nové hráče. Doufáme, že budeme útočit na přední příčky v 1.B třídě,” řekl po zápase trenér Petr Sanko.

Černovice - AFK LoKo B 2:4 (1:3)

Černovice: Volák - Holek (1), Dohnal, Šulc, Javorek, Vykysalý, Dufek (1), Hájek, Eleš, Marcinko, Schatz, Pelc.
LoKo: Nozar (Plochý) - Hvozda, Šlehofer, Klofát, Tichý, Campr, Král, Moravec, Karolín, Kopta, Milo (2), Hajný, Hasl (1), Rotenberg (1).

Zatím bez komentáře. Buďte první.

Zanechte komentář

Abyste mohl komentovat, musíte se přihlásit.